Movies
Ratings
242
FluRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0