Movies
Ratings
226
War HorseRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 2.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
The MistRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 2.0
Before SunsetRated ★ 2.5