Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.5