Titles you rated
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0- Expedition Tiger (aka Lost Land of the Tiger)Rated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0