Movies
Ratings
60- Take OffRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5