Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Noisy MansionRated ★ 2.5
Bogota: City of the LostRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 2.0
Believer 2Rated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0