Series
Ratings
92
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5