Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Other WorldsRated ★ 5.0
Cross RoadRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
On Your MarkRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
She and Her CatRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 0.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 0.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 0.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0