Titles you rated
Dong YiRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0