Series
Ratings
23
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5