Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0