Titles you rated
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
Death Note: Light Up the New WorldRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
BrightRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Underworld: Blood WarsRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5