Titles you rated
Begin AgainRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0