Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0- Smile, YouRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 1.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 2.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0