Movies
Ratings
57
A MuseRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.5