Titles you rated
The ContactRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.5