Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 4.0
The Secret GardenRated ★ 3.5