Movies
Ratings
568
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
The MechanicRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.5