Series
Ratings
467
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- UNPRETTY RAPSTAR : HIPPOP PRINCESSRated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 4.0
S LineRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5