Titles you rated
Double LoverRated ★ 2.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
FrantzRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
The ArtistRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 4.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Dancer in the DarkRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 3.0
HungerRated ★ 3.5