Series
Ratings
220
Queen MantisRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Ssss.DynazenonRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Buried HeartsRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0