Movies
Ratings
14
High TensionRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 4.0
Eyes Without a FaceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 5.0