Movies
Ratings
168
She's the ManRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0