Movies
Ratings
844
Green BookRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 3.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 2.5
UpgradeRated ★ 2.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HighwaymenRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 1.5
The Longest YardRated ★ 2.5
Mile 22Rated ★ 2.5