Titles you rated
Naked HistoryRated ★ 5.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Guilty CrownRated ★ 2.0
Fate/ZeroRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
Comedy Big LeagueRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 2.0- 블리치Rated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Jinny's KitchenRated ★ 2.0- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5