Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Freedom WritersRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0