Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
LaggiesRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0