Movies
Ratings
15
TransformersRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 1.5
71: Into the FireRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 0.5
White ChicksRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 4.5