Series
Ratings
60
Racket BoysRated ★ 4.0
NokideugzoneRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- Chewing GumRated ★ 3.5
CrashingRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 4.0- The RiverRated ★ 2.5