Movies
Ratings
337
Extreme JobRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Lego Batman MovieRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0