Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5