Movies
Ratings
576
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Shanghai NoonRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 2.0
John WickRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 3.5
East Side SushiRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Blue LagoonRated ★ 4.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0