Titles you rated
KiddingRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 1.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 2.0
New HeartRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 0.5
High KickRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0