Movies
Ratings
489
The VillainessRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.0
ColossalRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0