Series
Ratings
31
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
료마전Rated ★ 5.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0
- Eyes of DawnRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0