Series
Ratings
231
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5