Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.5
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.5
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Die Another DayRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0