Movies
Ratings
46
The NunRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
While We're YoungRated ★ 4.5