Movies
Ratings
704
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The PactRated ★ 1.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 0.5
WickedRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Family AffairRated ★ 1.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0