Series
Ratings
126
The ResidenceRated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0- The MiddleRated ★ 3.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
One Day at a TimeRated ★ 2.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 2.5
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 0.5
LegionRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 0.5
The SimpsonsRated ★ 0.5
The SimpsonsRated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 1.5