Series
Ratings
243
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5