Titles you rated
Honest CandidateRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
ElleRated ★ 0.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Look of SilenceRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Battle of the SexesRated ★ 0.5
I Killed My MotherRated ★ 1.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 0.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5