Movies
Ratings
156
ParasiteRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
MiseryRated ★ 4.0
MossRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 1.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 0.5