Movies
Ratings
854
WeaponsRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.5- Have You Seen the Land of the Red?Rated ★ 3.5
Phantoms of JulyRated ★ 3.5
Honey Don't!Rated ★ 2.5
Strange RiverRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Down to EarthRated ★ 2.5
EephusRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0