Titles you rated
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Sex and the CityRated ★ 4.0