Titles you rated
Matrimonial ChaosRated ★ 3.0
Natsume Yujin-choRated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5