Movies
Ratings
372
The Jungle BookRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
MinionsRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.5
LucyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5