Series
Ratings
23
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 2.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0