Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
War HorseRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 1.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5