Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0